Vyhledávání v galerii

CZE vs SUI

  Fotografie patří k zápasu CZE-SUI 6:1 (8.8.2016).
   

  Krátké zprávy

  Přátelská utkání

  28.6. - Před startem samotného turnaje Ivan Hlinka Memorial Cup 2017 se 5. srpna uskuteční přátelská utkání domácích týmů. Česká republika vyzve v Břeclavi od 18:30 Kanadu a Slováci si ve stejný den zahrají s USA. Živé textové přenosy budete moct sledovat na www.onlajny.com!

  Pohled do historie

  12.6. - Víte, jaká země vyhrála tento juniorský turnaj naposledy? A kdo má na svém kontě nejvíce zlatých medailí? Nahlédněte do historie, podívat se můžete ZDE.

  Twitter MIH

  8.6. - Ivan Hlinka Memorial Cup má i svůj účet na Twitteru. Najdete ho zde!
  Historie hokejové legendy

  Ivan Hlinka a vše kolem něj

  Více o legendě

  Facebook

  Team photo: Česká osmnáctka - stříbrný tým z Ivan Hlinka Memorial Cupu 2017.

  Facebook

  Na finále memoriálu se přišli podívat i útočník Dallas Stars Radek Faksa s Jiřím Fischerem. Na rozhovor s ředitelem pro hráčský rozvoj Detroit Red Wings se podívejte na HokejkaTV: http://www.hokej.cz/tv/hokejka/video/2560

  Facebook

  Poháry nejlepším dvěma týmům předali starosta Břeclavi Pavel Dominik a generální ředitel Hockey Canada Tom Renney.

  Facebook

  Na finále připravil mužstvo s celým realizačním týmem jak nejlépe mohl, jenže na Kanadu to nestačilo. Hlavní kouč českého výběru David Bruk i přes závěrečnou prohru hodnotil působení českého týmu na turnaji pozitivně a nešetřil chválou. „Jsme velmi spokojení. Vůbec jsme nebyli pasování na favorita turnaje, tudíž jsme překvapili. Vážíme si toho, že jsme porazili silné soupeře jako je Amerika nebo Rusko a mohli jsme si zahrát finále,“ řekl český trenér bezprostředně po medailovém ceremoniálu.

  Facebook

  Člen stříbrného českého týmu, Jan Jeník, si na turnaji připsal šest gólů a stal se nejlepším střelcem celého Memoriálu. „Hlavní je, že jsme hráli týmově. Pomohli mi spoluhráči a o tom to bylo,“ svěřil se po zápase.

  Twitter

  Reactions from the final - joyous Canadians and reflective Czechs hlinkamemorial.cz/eng/clanek.asp…